Radca prawny kanceraria-dirtiio.pl

Jesteś tutaj: Kategorie / Prawo / Radca prawny kanceraria-dirtiio.pl

Firma Adwokacka to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych adwokatów, którzy mają na celu zapewnienie swoim klientom najwyższych standardów obsługi prawnej. Zespół składa się z doświadczonych prawników, którzy wykonują swoje obowiązki zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi. Wszyscy członkowie zespołu są zobowiązani do przestrzegania zasad etyki zawodowej Kollegium Adwokatów.

Firma Adwokacka oferuje kompleksową obsługę prawną z zakresu prawa cywilnego, handlowego, karnego, administracyjnego, gospodarczego, pracy i ubezpieczeń. Radcy prawni Gliwice pomagają swoim klientom w dochodzeniu swoich praw w sądach i innych instytucjach, jednocześnie dbając o ich interesy i chroniąc ich przed nie racjonalnymi decyzjami prawnymi. Firma Adwokacka gwarantuje rzetelną, skuteczną i profesjonalną obsługę prawną. Oferują wsparcie w zakresie przygotowania dokumentacji prawnej, a także indywidualnych porad prawnych. 

Firma Adwokacka zapewnia również swoim klientom możliwość skorzystania z usług ubezpieczeniowych oraz zarządzania ich sprawami majątkowymi. Służą pomocą w nawiązywaniu kontaktów z instytucjami państwowymi, negocjacji umów i współpracy, a także w wybieraniu najlepszych rozwiązań prawnych dla swoich klientów. Firma Adwokacka świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pełne zaufanie i bezpieczeństwo swoim klientom.

Kancelaria Diritto

ul. Zwycięstwa 12 (II piętro), 44-100 Gliwice
ul. Budowlana 4, 41-106 Siemianowice Śląskie
ul. 1 Maja 48/4, Katowice

Prosimy o wcześniejszą rezerwację wizyty poprzez e-mail lub telefon.
 kancelaria@kancelaria-diritto.pl 
 Magda Bąk - 502 060 847
 Justyna Janocha - 502 060 894